Šeimos finansų savaitgalis 2018

Ką daryti šiandien, kad Jūsų šeima turėtų daugiau pinigų rytoj?

II Kursas  | 2-jų dienų praktiniai mokymai

2018 lapkričio 24-25 | Vilnius

KAIP TEISINGAI VALDYTI IR PLANUOTI FINANSUS, SUKURTI NAUJUS PAJAMŲ ŠALTINIUS IR PADIDINTI ŠEIMOS PAJAMAS?

Konferencijos įkūrėjas, nepriklausomas paskolų ekspertas Marius Jansonas

Mokėti apgalvotai elgtis su pinigais turi ne tik bankininkai, finansų ministrai ar verslininkai. Taupyti, galvoti, kaip uždirbti daugiau ar išmintingai investuoti turi mokėti kiekviena šeima ir pora, siekianti gyventi pilnavertį gyvenimą.

ŠEIMOS FINANSŲ SAVAITGALIS yra konferencija šeimoms ir poroms, kurios trokšta gauti praktinius, išbandytus ir veikiančius patarimus, kaip uždirbti ir sutaupyti daugiau pinigų savo ateičiai ir svajonėms.

KODĖL VERTA DALYVAUTI FS2018 - 2 DIENŲ MOKYMUOSE?

 • Asmeniškai Jums paskolų ekspertai sudarys 15 variantų su aprašymais, kaip greičiau grąžinti savo būsto paskolą ir sutaupyti mažiausiai 50 proc. bankui mokamų palūkanų.
 • Sužinosite mažiausiai 3-5 būdus, kaip sukaupti vaikų mokslams.
 • Sužinosite mažiausiai 3 būdus, kaip pradėti uždirbti pasyvias pajamas ir po 5-7 m. būsto kredito įmokas galėsite mokėti ne iš savo algos, o savo papildomų pajamų.
 • Sužinosite, kaip gauti mažiausiai 5 pensijas.
 • Prižadame, kad FINANSŲ SAVAITGALIO mokymuose jūs išmoksite ir gausite detalius skaičiavimus, kaip per savo gyvenimą uždirbti ir sutaupyti mažiausiai 100 000 Eur. Jeigu po mokymų jums pasirodys, kad tai neįmanoma, GRĄŽINSIME JUMS SUMOKĖTUS PINIGUS!

ŠEIMOS FINANSŲ SAVAITGALIO 2018 praktiniai 2 dienų mokymai:

 • 1

  ŠEIMOS FINANSINIS PLANAS

  Susidarysite savo šeimos finansinį planą iki pensijos pagal mūsų sukurtą 12 žingsnių modelį, kuris padės įgyvendinti Jūsų šeimos tikslus ir svajones.

 • 2

  PASKAIČIAVIMAI SU NEPRIKLAUSOMAIS EKSPERTAIS

  Sužinosite 3 būdus, kaip galite užsidirbti antrą atlyginimą, nedirbdami antro darbo.

 • 3

  ANTRA ALGA

  Yra daugybė būdų, kaip sekti šeimos išlaidas ir pajamas, tačiau mūsų ekspertai išduos geriausias praktikas, kaip tą daryti.

Bet tai dar ne viskas. Nauda, kurią gausite:

 • 4

  SUSIDARYSITE PENSIJOS PLANĄ

  Galite pasirinkti bet kurį pensijos planą, tačiau galite pasirinkti geriausią ir per metus sukaupti kelis kartus daugiau pinigų, nei kituose pensijiniuose fonduose.

 • 5

  IŠMOKSITE ĮDARBINTI PINIGUS PER P2P

  P2P kitaip tariant skolinimas iš žmonių žmonėms yra bene geriausias būdas įdarbinti savo pinigus ir gauti didelę grąžą.

 • 6

  IŠMOKSITE PASIRAŠYTI NT PARDAVIMO SKELBIMĄ

  Profesionalūs brokeriai pasidalins 5 žingsniais, kaip parašyti gerą NT skelbimą.

 • 7

  SUŽINOSITE KAIP DVIGUBAI GREIČIAU GRAŽINTI SAVO PASKOLĄ

  Jūs pasidarysite 3-5 variantus kaip galite ne tik dvigubai greičiau gražinti savo paskolą, bet ir sumokėti 50% mažiau palūkanų.

 • 8

  IŠMOKSITE PIRKTI AKCIJAS, KURTI VERSLĄ

  Dalyvausite praktiniame užsiėmime, kurio metu pirksite akcijas, NT, kursite verslą ir planuosite savo šeimos biudžetą.

Susipažinkite su konferencijos ekspertais

 • 1

  MARIUS JANSONAS

  Nepriklausomas paskolų ekspertas Lietuvoje Nr. 1

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau nei 30 000 000 eurų paskolų palūkanų. Marius Jansonas dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu.

 • 2

  RIMVYDAS JASINAVIČIUS

  Finansinės išminties skleidėjas, ekonomistas, investuotojas, verslo konsultantas

MRU profesorius, Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų-darbdavių konfederacijos prezidentas. Verslininkas, milijonierius, ekonomistas, verslo konsultantas, 176 išradimų bei daugelio mokslo ir publicistinių straipsnių autorius, įvairių mokslo ir technikos premijų laureatas.
Prof. Rimvydas Jasinavičius aktyviai dalyvauja verslininkų ir darbdavių visuomeninėje veikloje:
- Lietuvos pramonininkų konfederacijos garbės prezidentas;
- Studijų kokybės vertinimo centro tarybos pirmininko pavaduotojas;
- LPK Intelektinio kapitalo ugdymo komiteto pirmininkas;
- Vilniaus apskrities trišalės tarybos pirmininkas.

 • 3

  EVALDAS REMEIKIS

  Investavimo į P2P specialistas

Evaldo kartu su partneriais įkurtas "Paskolų klubas" padeda žmonėms investuoti, skolinti ir įdarbinti savo pinigus unikalioje tarpusavio skolinimo platformoje.

 • 4

  TOMAS BAGDONAVIČIUS

  Verslininkas, investuotojas

Tomas turi verslus nekilnojamojo turto nuomos, nekilnojamojo turto plėtros, mažmeninės prekybos bei IT srityse. Verslai sistematizuoti ir valdomi nuotoliniu būdu.

 • 5

  TOMAS BALKUS

  Pensinių fondų ekspertas

Nuo 2005 metų dirba su pensijų draudimais. Yra dirbęs „Sampo Life Insurance Baltic“,  „Danske bank“ Lietuvos filialuose, UAB „SEB gyvybės draudimas“. Turi pakankamai žinių tiek apie II, tiek apie III pakopos pensijų fondus. Turi įsteigęs draudimo brokerių įmonę, kurios pagrindinė sritis - klientų konsultavimas pensijų kaupimo klausimais. Šiuo metu yra nepriklausomas ekspertas, kuris teikia pensinio fondo pasirinkimo įvertinimo bei keitimo (esant būtinybei) klientams paslaugas.

 • 6

  MINDAUGAS JUODAITIS

  Kelių verslų savininkas

Mindaugas aktyviai domisi finansų valdymu, verslų kūrimu, investavimu. Dalyvavęs daugelyje seminarų ir mokymų pas žinomus finansų ekspertus: Bodo Schaferį, T. Harv Eker, Rimvydą Jasinavičių ir kt. Vysto verslus ir nuolat gilina žinias apie jų efektyvinimą, klasikinę ir interneto rinkodarą, valdymą.

 • 7

  SAULIUS DOVEIKA

  Nekilnojamo turto ekspertas

Saulius NT versle jau dešimti metai. Sėkmingai įvykdė virš 700 sandorių, turto pardavė už daugiau kaip 25 000 000 Eur. Patirties sėmėsi mokymuose  Europoje ir JAV pas tokius šios srities korifėjus kaip Bryan Buffini ir Tom Ferry. Šimtams šeimų padėjo svajonę paversti realybe.

 • 8

  VYTAUTAS KAŠĖTA

  Kriptovaliutų analitikas

Vytautas - Blockchain analitikas, socialinis inžinierius, blockchain bendruomenės aktyvistas, fizikas, visionierius, futuristas.

FINANSŲ SAVAITGALIO DALYVIŲ ATSILIEPIMAI APIE ASOCIACIJOS VEIKLĄ IR RENGINIUS

Seminaras pranoko mano ir mano žmonos lūkesčius. Kiekvienam rekomenduoju sudalyvauti, nes visa reikalinga informacija apie finansus yra susisteminta ir pateikta vienoje vietoje. DANAS KREIVAITIS

Žinios - puikus ginklas prieš klaidas! Net jei neturite ir kol kas neplanuojate imti paskolos, privalote čia apsilankyti. Nors pati dirbu su finansais - vis tiek šiame renginyje išgirdau daug naujo. KRISTINA MIKNIENĖ

Planavome imti paskolą ir mums trūko žinių, o čia jas gavome. Reikia tobulinti finansinį raštingumą tam, kad galėtume valdyti savo gyvenimą ir finansus. IEVA IR RAFAEL

KODĖL VERTA DALYVAUTI?

Čia išgirstos naujos idėjos ir patarimai Jūsų šeimai gali sutaupyti ar uždirbti šimtais ir net tūkstančiais eurų daugiau!

Investicija iki spalio 31 d. 23:59!!!

 • 1 DALYVIS

  497 Eur Tik dabar 437 Eur. Į kainą įskaičiuotas I KURSAS, seminaro dalomoji medžiaga, kava, arbata. Galima išsimokėti dalimis. Dėl mokymų kokybės vietų skaičius ribotas, organizatoriai pasilieka teisę bet kada uždaryti registraciją.

 • 2 DALYVIAI

  547 Eur Tik dabar 497 Eur. Į kainą įskaičiuotas I KURSAS, seminaro dalomoji medžiaga, kava, arbata. Galima išsimokėti dalimis. Dėl mokymų kokybės vietų skaičius ribotas, organizatoriai pasilieka teisę bet kada uždaryti registraciją.

Informacija ir registracija telefonu:

8 640 140 40

100% Pinigų grąžinimo garantija

Esame tikri, kad jums suteiktos žinios, patarimai, skaičiavimai ir pagalba duos naudos, sutaupys pinigų, padės geriau įvaldyti finansus. Todėl “Šeimos finansų savaitgalis 2018” dalyviui suteikiame 100% pinigų grąžinimo garantiją. Jei dalyviui atrodys, kad gauta informacija bei pagalba neverta sumokėtų pinigų ir apie tai praneš iki lapkričio 24 d. pietų, sugrąžinsime 100% sumokėtos sumos už seminarą. Be diskusijų!

RENGINIO INFORMACIJA

Metas veikti!

Geriausi sprendimai priimami greitai arba niekada. Neatidėliokite, registruokitės dabar ir gaukite patikrintus ir veikiančius patarimus, kaip savo šeimai uždirbti ir išsaugoti daugiau pinigų!

PARTNERIAI

INFORMACINIAI PARTNERIAI

ORGANIZATORIUS

Finansų ir kreditų valdymo asociacija
Įmonės kodas: 302338509

Olimpiečių 1A-8, Vilnius
Algirdo g. 32 A, Kaunas
Taikos pr. 52c, Klaipėda

KONTAKTAI

Tel. 8 640 14040

El. p. kvu@kredituvaldymas.lt

TAPKIME DRAUGAIS FACEBOOK'E