Kaip pasirašyti saugią kredito sutartį ir
dvigubai greičiau grąžinti būsto kreditą?

Mariaus Jansono kvietimas į mokymus

100 KARTŲ PIGIAU PASIKONSULTUOTI NEI VĖLIAU TAISYTI FINANSINES KLAIDAS - DALYVAUKITE MOKYMUOSE APIE BŪSTO PASKOLAS!

Ką sužinosite būsto kreditų seminare?

 • 1

  Kodėl Jums verta dalyvauti mūsų mokymuose?

  Pasidalinsime informacija, kurios neišgirsite iš bankininkų banke, ir sužinosite paslaptis, kaip bendrauti su bankininkais dėl geresnių kredito sutarties sąlygų, kad sutartį pasirašytumėte ne tik naudingą bankui, bet ir jums.

 • 2

  Išmoksite

  Pasirašyti saugią kredito sutartį, teisingai pasirinkti mokėjimo metodą, laikotarpį, kaip susimažinti banko maržą, valdyti kredito sutartį visą kredito sutarties laikotarpį ir sutaupyti mažiausiai 50 % bankui mokamų palūkanų.

 • 3

  Kam skirti šie mokymai?

  Žmonėms, kurie planuoja ar jau turi pasirašę būsto ar verslo kredito sutartį ir nori sužinoti, kaip derėtis su bankais dėl geresnių kredito sutarties sąlygų. Sutaupyti bankui mokamas palūkanas ar dvigubai greičiau grąžinti turimas banko paskolas.

Mokymų metu
NEPRIKLAUSOMAS kredito ekspertas ir advokatas atsakys
į tokius dažnam kylančius klausimus:

 • 1

  Kaip pasiskaičiuoti planuojamą ar turimą paskolą ir teisingai įsivertinti paskolos riziką?

 • 2

  Kaip teisingai pasirinkti kredito sutarties laikotarpį, kad sutaupytumėte daugiau kaip 5000 Eur bankui mokamas palūkanų?

 • 3

  Kaip tvarkyti savo šeimos biudžetą ir teisingai paskirstyti savo pinigus kredito mokėjimui, vaikų studijoms ir savo oriai pensijai?

 • 4

  Kaip visą kredito sutarties laikotarpį kiekvienais metais derėtis su banku dėl mažesnės banko maržos, kad sutaupyti mažiausiai 6500 Eur?

 • 5

  Kaip teisingai pasirinkti kintamą palūkanų rūšį: 3-6-12 mėn., EURIBOR , o gal rinktis fiksuotas palūkanas?

 • 6

  Kuris mokėjimo metodas tinka jums - linijinis ar anuitetinis - ir kuriuo metodu sumokėsite 5000-15 000 EUR mažiau palūkanų?

 • 7

  Kuris bankas šiandien suteikia geriausias būsto kredito sąlygas?

 • 8

  Kokių veiksmų turite imtis, kad susiderėtumėte su bankais Jums palankiausias kredito sutarties sąlygas?

 • 9

  Kaip valdyti turimą būsto kreditą visą kredito sutarties laikotarpį, kad sutaupytumėte 5 000-10 000 Eur mokamų palūkanų?

 • 10

  Kaip naudotis 12 žinginių metodika, kad savo būsto paskolą grąžintumėte dvigubai greičiau ir sumokėtumėte dvigubai mažiau palūkanų?

 • 11

  Kredito sutarčių, užtikrintų nekilnojamojo turto hipoteka, vykdymas ir nutraukimas. Kokių veiksmų reikia imtis, jeigu bankas ketina nutraukti ar nutraukė kredito sutartį?

Susipažinkite su mokymų lektoriais:

 • 1

  MARIUS JANSONAS

  Nepriklausomas paskolų ekspertas Lietuvoje Nr. 1

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau 30 000 000 eurų paskolų palūkanų. Pradėjęs karjerą paskolų ir finansų sektoriuje 2005 metais, Marius dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu. Marius Jansonas taip pat yra Rotary International RK „Concordia 1826“ valdybos narys, BNI klubo narys, 3 metus ėjo Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininko pareigas. Šiuo metu Marius teikia privačias konsultacijas šeimoms, verslui ir organizuoja didžiausią kasmetinę konferenciją šeimos finansų valdymo tema „Finansų savaitgalis“ ir veda seminarus.

 • 2

  EVELINA DAVIDAVIČIŪTĖ

  Advokatė

Evelina Davidavičiūtė yra Advokatų profesinės bendrijos CONFIDENCE Law Office partnerė, vadovaujanti komercinių ginčų grupei. Advokatė turi didesnę nei 10 metų teisinio darbo patirtį advokatų kontorose. E. Davidavičiūtė konsultuoja ir atstovauja vartotojus ginčuose su kredito davėjais bei bankais.

JŪSŲ INVESTICIJA

Kainos keisis po:

 • VAIZDO ĮRAŠAS

  69 EUR 

ĮRAŠAS IŠ SEMINARO VILNIUJE (04.17)

Informacija telefonu:

8 640 140 40

SEMINARO INFORMACIJA

ORGANIZATORIUS

Finansų ir kreditų valdymo asociacija
Įmonės kodas: 302338509

Ozo g. 12A, Vilnius
Algirdo g. 32A, Kaunas
Taikos pr. 32A, Klaipėda

KONTAKTAI

Tel. 8 640 14040

El. p. kvu@kredituvaldymas.lt