NT IR KREDITŲ SEMINARAS:
PIRKTI BŪSTĄ SAU IR INVESTICIJAI?

Kaip teisingai pasiruošti kreipiantis į banką paskolos dėl rizikingiausiomis laikomas statybų, būsto su daline apdaila ar NT nuomai kredito sutarčių?

2019 m. Vasario 19 d. 18:00  | Vilnius | Viešbutis „Panorama“

2019 m. vasario 20 d. 18:00  | Kaunas | BLC centras

MARIAUS JANSONO KVIETIMAS
KĄ SUŽINOSITE SEMINARO METU

100 KARTŲ PIGESNĖ YRA KONSULTACIJA PRIEŠ PASIRAŠANT SUTARTĮ SU BANKU NEI VĖLESNIS FINANSINIŲ KLAIDŲ TAISYMAS - DALYVAUKITE MOKYMUOSE APIE NT IR BŪSTO PASKOLAS!

KODĖL VERTAKodėl jums verta dalyvauti šiame seminare?

Mes pasidalinsime informacija, kurios neišgirsite iš bankininkų banke, NT brokerių ar NT vystytojų. Sužinosite paslaptis, kaip bendrauti su bankininkais dėl geresnių kredito sutarties sąlygų, kaip derėtis dėl NT kainos ir greičiau grąžinti kreditą.

KĄ IŠMOKSIUKą išmoksiu ir panaudosiu praktikoje?

Išmoksite teisingai paskaičiuoti, kokią paskolą turėtumėte paimti namo statybai, buto pirkimui, remontui/įsirengimui, išgirsite, kokias klaidas padaro žmonės dėl kurių vėliau negali gyventi savo svajonių būste arba tada, kai bankas nutraukia kredito sutartis.

Sužinosite, į ką atkreipti dėmesį įsigyjant NT ir ką turite padaryti, kad nepermokėtumėte už nekokybišką namą ar butą. Išmoksite įvertinti, kaip perkant sumokėti teisingą kainą.

Išmoksite ir sužinosite tris investavimo būdus kaip galima pradėti investuoti į NT ir greičiau grąžinti būsto paskolas.

KAM SKIRTIKam skirti šie mokymai?

Mokymai skirti žmonėms, planuojantiems statytis ar pirkti namą, butą su daline apdaila, kuriems bus reikalingas kreditas ne tik pirkimui, bet ir įsirengimui. Taip pat mokymus rekomenduojame žmonėms, kurie nori pradėti investuoti į NT ir planuoja pasiimti būsto paskolą, kad galėtų pelningai išnuomoti įsigytą NT.

Seminaro metu NEPRIKLAUSOMI ekspertai atsakys į tokius dažnam kylančius klausimus:

 • 1

  MARIUS JANSONAS

  Nepriklausomas paskolų ekspertas Lietuvoje Nr. 1.

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau 30 000 000 eurų paskolų palūkanų. Pradėjęs karjerą paskolų ir finansų sektoriuje 2005 metais, Marius dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu. Marius Jansonas taip pat yra Rotary International RK „Concordia 1826“ valdybos narys, BNI klubo narys, 3 metus ėjo Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininko pareigas. Šiuo metu Marius teikia privačias konsultacijas šeimoms, verslui ir organizuoja didžiausią kasmetinę konferenciją šeimos finansų valdymo tema „Finansų savaitgalis“ ir veda seminarus.

1. Tema"Kaip išvengti klaidų pasirašant rizikingiausiomis laikomas STATYBŲ, buto su daline apdaila ir NT investavimo kredito sutartis"

 • Kaip pasiskaičiuoti planuojamą ar turimą paskolą ir kaip teisingai įvertinti paskolos riziką, pasirinkti banką, banko maržą ir kt. ?
 • Kaip teisingai sudėlioti banko skolintus pinigus NAMO ar BUTO pirkimui, remontui ir rezervui, kad nepritrūktumėte pinigų NT įsirengimui, baldams ir aplinkos sutvarkymui?
 • Išgirsite patarimus, kaip statant namą pasidaryti projektą, kad nereikėtų mokėti bankui įmokų už pasiimtą namo kreditą ar praradus darbą nereikėtų galvoti apie savo būsto pardavimą.
 • 2

  ŽILVINAS DŽEVEČKA

Statybos inžinerijos magistrą Vilniaus Gedimino technikos universitete įgijęs Ž. Dževečka statybos sektoriuje dirba jau 26 metus. Statybos patirties sėmėsi Vokietijoje ir Švedijoje. 2013 metais Švedijoje buvo įsteigęs statybos įmonę „ZITS Bygg AB“, kuri teikė ir būsto patikros bei inspektavimo paslaugas. Kalba lietuvių, rusų, anglų, švedų bei vokiečių kalbomis.

2. Tema„Kaip teisingai derėtis su pardavėjais dėl TEISINGOS NT kainos, kad derybose nepermokėtumėte už savo svajonių būstą“

 • Kaip neįsigyti ,,katės maiše” ir kaip išvengti papildomų išlaidų būsto brokui šalinti.
 • Kaip gudrauja NT vystytojai, norėdami išvengti atsakomybės dėl statybų kokybės.
 • Ką reikėtų žinoti perkant bustą apie jo kokybę ir kur slypi didžiausios bėdos.
 • 3

  VIKTORIJA VANAGĖ

  Sutelktinio finansavimo platformos „Profitus“ įkūrėja ir valdybos pirmininkė

Fondų valdymo įmonės „Victory Funds“ valdybos pirmininkė bei įkūrėja. Taip pat, Viktorija įkūrė sutelktinio finansavimo platformą „Profitus“ ir vadovauja 10 žmonių komandai. Pažangiausioms technologijoms neabejinga moteris parodė, kaip proptech ir fintech įmonės gali keisti investavimo rinką. Europoje ir pasaulyje populiarūs veiklos modeliai į Lietuvą atnešė ne tik naujas investavimo madas, bet ir galimybę į investavimą įsitraukti visiems norintiems. Verslininkė taip pat aktyviai įsitraukia į edukavimą ir dalinasi žiniomis apie sutelktinį finansavimą, nekilnojamąjį turtą, verslą bei finansines technologijas.

 • 4

  FORTUNATAS DIRGINČIUS

  Sutelktinio finansavimo platformos „Profitus“ direktorius

Fortunatas jau dvidešimt metų dirba finansų sektoriuje kaip vadovas, valdybos narys bei konsultantas, pastaruosius 6 metus intensyviai dalyvaudamas ir tarptautinių organizacijų veikloje. Fortunatas tiki, kad profesionaliai ir atsakingai valdant investicijas galima sukurti vertę tiek stambiam, tiek ir smulkesniam investuotojui. Labai svarbu kurti investavimo tradiciją, kuri taptų kasdienybe (arba įpročiu) ir kad investavimas taptų suprantamas ir prieinamas kiekvienam.

Kaip teisingai pasirinkti NT investavimo platformą, į ką atkreipti dėmesį ir kokios galimos rizikos.

3. TemaNT investavimas per sutelktinio finansavimo platformą : rizika ir galimybės

Realių investavimo į NT atvejų apžvalga

 • Kas yra sutelktinio finansavimo platforma ir kaip ji veikia?
 • Kaip pasirinkti platformą investavimui į NT, į ką atkreipti dėmesį ir su kokiais iššūkiais susiduriame?
 • Rizikos investuotojams ir NT vystytojams investuojant ar finansuojantis per sutelktinio finansavimo platformas.

Vaizdo įrašas

 • VAIZDO ĮRAŠAS

  49 EUR  67,00 EUR

  Po seminaro per 30 dienų Jūs gausite visą vaizdo įrašą.

SEMINARO INFORMACIJA

ORGANIZATORIUS

Finansų ir kreditų valdymo asociacija
Įmonės kodas: 302338509

Ozo g. 12A, Vilnius
Algirdo g. 32A, Kaunas
Taikos pr. 32A, Klaipėda

KONTAKTAI

Tel. 8 640 14040

El. p. kvu@kredituvaldymas.lt

TAPKIME DRAUGAIS FACEBOOK'E