DĖMESIO! Atidėkite sprendimą dėl pensijų reformos iki šios konferencijos. Čia išgirsta idėja ar patarimas Jums gali sutaupyti mažiausiai 30 000 Eur!

Konferencija
„PENSIJŲ REFORMA 2019“

Kaip gyvensime ateityje priklauso tik nuo mūsų teisingų finansinių sprendimų!

2019 m. kovo 2 d. | Vilnius | Viešbutis „Panorama“

2019 m. balandžio 27 d. | Klaipėda | Viešbutis „Amberton“

MARIAUS JANSONO KVIETIMAS
KĄ SUŽINOSITE KONFERENCIJOS METU

Norite gauti maksimalią naudą iš naujos pensijų reformos? Norite išvengti brangiai kainuojančių klaidų, kurias daro daugelis? Esate pasiruošę naujoms idėjoms?

Konferencijos metu 7 savo srities ekspertai pasidalins savo patarimais, įžvalgomis ir padės pasirinkti jums teisingiausią kelią:

– likti tik SODROJE (pagalvokite ar išgyventumėte už 326 Eur/mėn.)

– tęsti kaupimą pensijų fonduose (kas užtikrins, kad atgausite sumokėtus 3 proc. į pensijų fondus nuo savo algos? Kelių metų išeisite į pensiją, kaip ir kada galėsite naudotis sukauptais pinigais?)

– likti pensijų fonduose ir SODROJE (kokio dydžio pensijas mokės SODRA po 20-30 metų? Ar jūsų iki šiol sukaupti pinigai palikti pensiniuose fonduose uždirbs daugiau nei „suvalgys“ infliacija? Kokį fondą ar pensijų kaupimo kompaniją geriausia pasirinkti šiandien, vertinant savo  investavimo riziką?)

– pasirinkti savarankišką kaupimą (ar turite pakankamai patirties investavimo srityje ir žinote kur kaupti?  Ar galėtumėte patys prisiimti 100 proc. investavimo riziką?)

– mokėti už...? (ar pagalvojote kokią naudą galėtumėte sukurti savo šeimai, jeigu 3 proc. nuo savo gaunamo atlyginimo „ant popieriaus“ skirtumėte savo ir vaikų lavinimui, karjeros augimui ar įsiskolinimų sumažinimui?)

Šioje konferencijoje Jūs gausite 7 svarbiausius atsakymus, kokius sprendimus reikia priimti naujoje 2019 m. pensijų reformoje, norint sutaupyti mažiausiai 30 000 Eur ir turėti orią senatvę.

1. 2019 m. pensijų reformos naujovės, kurios įtakos mūsų finansinę ateitį.

2. Kaip mūsų neteisingas pasirinkimas įtakos atlyginimo sumažėjimą po šios reformos?

3. Ar žinote, kaip ir kada bus išmokėta II pakopoje sukauptos lėšos?

4. Kaip sukaupti oriai pensijai, ATSISAKIUS dalyvauti reformose?

5. Kur bus investuojami mūsų pensijų fondai ir kiek tai kainuos?

6. Po konferencijos sužinosite, kokį TEISINGĄ sprendimą priimti ir ką pasirinkti: SODRĄ ir PENSIJŲ FONDĄ AR SAVARANKIŠKĄ KAUPIMĄ?

7. Kokio rezultato būtų galima tikėtis 3 proc. skiriant greitesniam kredito grąžinimui?

Jokių tuščių žodžių. Jokių reklaminių prezentacijų. Tik tai, kas gali išsaugoti Jūsų pinigus ir padėti sukaupti pensijai dar daugiau.

Efektyviausiomis šių dienų pensijų kaupimo strategijomis bei metodais su Jumis pasidalins vieni sėkmingiausių ir labiausiai patyrusių savo sričių profesionalų

 • 1

  TOMAS BUČYS

  „INVL Asset Management“ tarpininkų tinklo koordinatorius

Tomas Bučys yra sukaupęs daugiau kaip penkerių metų patirtį, pristatant ilgalaikio taupymo galimybes. Jis atstovauja vienai pirmaujančių turto valdymo bendrovių šalyje „INVL Asset Management“, kurios valdomi pensijų fondai veikia nuo 2004 metų, ir yra atsakingas už II ir III pakopos pensijų fondų platinimą per INVL atstovus.

TemaII PENSIJŲ KAUPIMO PAKOPOS REFORMOS POKYČIAI NUO 2019 M.

 • II pakopos pensijų reforma – kodėl jos reikėjo?
 • Ką reikia žinoti apie II pakopos kaupimą nuo 2019 m.?
 • Kokių galimybių reforma suteikia jau kaupiantiems?
 • Ką rinktis – II ar III pensijų pakopą, o gal abi?
 • Bendrovės „INVL Asset Management“ pristatymas
 • 2

  SAULIUS JARMALIS

  „Sodros“ komunikacijos skyriaus vedėjas

„Sodros“ Komunikacijos vadovas, rūpinasi, kad visuomenė būtų kuo plačiau ir aiškiau informuota apie jų laukiančius socialinio draudimo ir pensijų pokyčius. Patirtį įgijo 15 metų dirbdamas žiniasklaidoje ir 5 metus – ryšių su visuomene srityje.

TemaMOKESČIAI, ALGOS, SKAIČIUOKLĖS, PENSIJA PO 20-30 M.

 • Kas sudarys mūsų pensiją senatvėje?
 • Kokie esminiai pokyčiai laukia gyventojų, norinčių gauti didesnę pensiją?
 • Kaip gyventojui bus išmokama visa pensijų fonde sukaupta suma?
 • 3

  MARIJUS KALESINSKAS

  Pensijų fondų dalyvių asociacijos valdybos pirmininkas

Marijus patirtį kapitalo rinkose pradėjo kaupti dar 1997-aisiais, dabartinio banko „Swedbank“ ("Hansabank") grupės investicijų valdymo padalinyje. Vėliau beveik dešimtmetį dirbo „SEB“ banko grupėje, didžiąją to laiko dalį vadovavo pensijų ir investicijų fondų valdytojų komandai. Vėliau dirbo kitose finansų institucijose - finansų patarėjų įmonėje „MC Wealth Management“, po to - Lietuvos banke investicijų valdymo departamento direktoriumi. Pastaruoju metu konsultuoja įmones ir privačius asmenis finansų valdymo, verslo plėtros, investicijų ir pensijų kaupimo klausimais.

Marijus aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje, veda seminarus bei yra Pensijų fondų dalyvių asociacijos valdybos pirmininkas.

TemaPENSIJŲ KAUPIMO REFORMA IŠ KAUPIANČIOJO PERSPEKTYVOS

 • Šios reformos teigiami ir neigiami aspektai
 • Ką dar reikėtų patobulinti/išspręsti pensijų (kaupimo) sistemoje?
 • Kiek kaupiančiajam kainuoja kaupimas?
 • 4

  TOMAS BALKUS

  Pensinių fondų ir gyvybės draudimų ekspertas

Nuo 2005 metų dirba su pensijų draudimais. Yra dirbęs „Sampo Life Insurance Baltic“,  „Danske bank“ Lietuvos filialuose, UAB „SEB gyvybės draudimas“. Turi pakankamai žinių tiek apie II, tiek apie III pakopos pensijų fondus. Turi įsteigęs draudimo brokerių įmonę, kurios pagrindinė sritis - klientų konsultavimas pensijų kaupimo klausimais. Šiuo metu yra nepriklausomas ekspertas, kuris teikia pensinio fondo pasirinkimo įvertinimo bei keitimo (esant būtinybei) klientams paslaugas.

TemaKAIP ELGTIS SU PENSIJŲ FONDE SUKAUPTAIS PINIGAIS?

 • Kaip teisingai pasirinkti pensijų fondo kompaniją?
 • Kam verta grįžti į „Sodrą“?
 • 5

  ARTŪRAS MILEVSKIS

  UAB Synergy Finance investicijų valdymo skyriaus vadovas bei vienas iš įmonės įkūrėjų.

Šiuo metu Artūras yra atsakingas už profesionalų klientų turto valdymą bei konsultavimą, periodinių bendrovės renginių organizavimą, esamų investavimo strategijų priežiūrą bei naujų paiešką. Jis taip pat yra vienas iš investuotojų edukacijai skirtos internetinės svetainės investavimas.lt lektorių. Jam tenka skaityti pranešimus įvairiomis investavimo temomis Investuotojų asociacijos, žurnalo „Investuok“, Vilnius Invest, Lietuvos banko bei kitų institucijų organizuojamuose renginiuose.

TemaKUR INVESTUOJAMI MŪSŲ PENSIJŲ FONDŲ PINIGAI?

 • Į ką investuoja dabartiniai II pakopos pensijų fondai?
 • Akcijos, obligacijos, NT, žaliavos ir kitos turto klasės
 • II ir III pakopos pensijų fondų portfelių palyginimas po 10/20/30 metų
 • 6

  VIKTORIJA VANAGĖ

  Sutelktinio finansavimo platformos „Profitus“ įkūrėja ir valdybos pirmininkė

Viktorija Vanagė – vos 30-ąjį gimtadienį atšventusi Viktorija dviejų NT fondų valdybos pirmininkė, kurių bendra vertė siekia 15 milijonų eurų, įkūrusi sutelktinio finansavimo startuolį „Profitus“ ir vadovauja 10 žmonių komandai. Jauna verslininkė taip pat aktyviai įsitraukia į edukavimą, kaip valdyti pinigus ir auginti asmeninį kapitalą investuojant.

TemaKAIP SUKAUPTI SAVO PENSIJAI INVESTUOJANT Į NT?

 • Ką reikia žinoti, kaupiant pensijai savarankiškai?
 • 7

  MARIUS JANSONAS

  Nepriklausomas paskolų ekspertas Lietuvoje Nr. 1.

Per pastaruosius 10 metų Marius savo klientams - šeimoms ir verslams - padėjo atrasti ir sutaupyti daugiau 30 000 000 eurų paskolų palūkanų. Pradėjęs karjerą paskolų ir finansų sektoriuje 2005 metais, Marius dirbo Skandinavijos banko gyvybės draudimo grupės vadovu, vėliau pradėjo privačią praktiką investavimo, mokesčių susigrąžinimo ir paskolų srityse. 2009 metais kartu su partneriais įkūrė „Finansų ir kreditų valdymo asociaciją" ir buvo išrinktas jos prezidentu. Marius Jansonas taip pat yra Rotary International RK „Concordia 1826“ valdybos narys, BNI klubo narys, 3 metus ėjo Klaipėdos kredito unijos paskolų komiteto pirmininko pareigas. Šiuo metu Marius teikia privačias konsultacijas šeimoms, verslui ir organizuoja didžiausią kasmetinę konferenciją šeimos finansų valdymo tema „Finansų savaitgalis“ ir veda seminarus.

Tema3% ir 100 KARTŲ DIDESNĖ INVESTICINĖ GRĄŽA JŪSŲ GYVENIME

 • Kiek pasikeistų jūsų finansinė situacija jeigu 3% skirtumėte greitesniam būsto kredito grąžinimui?
 • Kokio rezultato galima tikėtis 20 m. investuojant į savo vaikus?
 • Kaip pasikeistų jūsų asmeninė finansinė situacija, jeigu 3% skirtumėte savo karjeros augimui ir finansiniam išprusimui?

Viena nauja idėja ar patarimas Jums gali sutaupyti ar uždirbti
mažiausiai 30 000 Eur!

Dalyvio mokestis

Kainos keisis po:

 • 1 ASMENIUI

  29 EUR  39,00 EUR

  Į kainą įskaičiuota konferencijos dalomoji medžiaga.

 • 2 ASMENIMS

  49 EUR 69,00 EUR

  Į kainą įskaičiuota konferencijos dalomoji medžiaga.

 • VAIZDO ĮRAŠAS

  49 EUR  67,00 EUR

  Po konferencijos per 30 dienų Jūs gausite visą vaizdo įrašą.

KONFERENCIJOS VILNIUJE BILIETAI

KONFERENCIJOS KLAIPĖDOJE BILIETAI

Jeigu konferencijoje negausite bent vienos vertingos idėjos, kaip sukaupti pensijai daugiau, ne tik grąžinsime pinigus, bet dar tiek pat pervesime už Jūsų sugaištą laiką.

KONFERENCIJOS INFORMACIJA

DĖMESIO!

Atidėkite sprendimą dėl pensijų reformos iki šios konferencijos. Čia išgirsta idėja ar patarimas Jums gali sutaupyti mažiausiai 30 000 Eur!

KONFERENCIJOS PARTNERIAI

ORGANIZATORIUS

Finansų ir kreditų valdymo asociacija
Įmonės kodas: 302338509

Ozo g. 12A, Vilnius
Algirdo g. 32A, Kaunas
Taikos pr. 32A, Klaipėda

KONTAKTAI

Tel. 8 640 14040

El. p. kvu@kredituvaldymas.lt

TAPKIME DRAUGAIS FACEBOOK'E